Григор Димитров излиза срещу Виктор Троицки в неделя в първия кръг на най-големия турнир в клея - "Ролан Гарос"

Развоят на срещата ще може да следите в нашия сайт гейм по гейм, а тя започва в минутите след 12.

Григор е четвърти поставен в основната схема и при победа ще срещне победителя от двубоя между Николас Яри и Джаред Доналдсън.

Това ще бъде шести двубой между Димитров и Троицки, като засега хасковлията води с 3:2 победи, а спечели и последният им мач в "Sofia Open" през 2017 година.

През 2016-а обаче в единствения им дуел на клей, и то пак в 1 кръг на "Ролан Гарос", Троицки спечели драматично в пет сета. Също преди две години в Сидни на открити твърди кортове е другата победа на сърбина, а иначе през 2016-а в Бризбън Григор излезе победител отново, както и при първата им среща през 2012-а в Базел (зала).

Корт "Philippe CHATRIER" (мачовете започват в 12:00 ч.):